У Хажині відсвяткували День села!

22.05.2018

Двадцятого травня село Хажин відсвяткувало свій 407-й День народження! На урочисту подію завітали численні мешканці та поважні гості. Жителів привітав зі святом настоятель Свято-Михайлівського храму протоієрей Владислав Асафов.

Старовинне село Хажин розкинулося на берегах річки Гнилоп’яті. Його багата на події історія, пишуть дослідники, почалася у 1611-му році. У мальовничому селі живуть талановиті, щедрі душею і щирі серцем люди. Цього року 407-у річницю улюбленого Хажина святкували дружно, натхненно, творчо й радісно. У Будинку культури зібралися і старі, і малі. Хажинську родину привітала Семенівський сільський голова об’єднаної територіальної громади Наталія Семенюк, яка народилася тут і проживає з сім’єю: «Гарного вам сьогодення, трудових і творчих здобутків. Миру, затишку, добра й щасливого майбутнього – кожній оселі!» Одним із найкращих сіл назвав Хажин народний депутат України Олександр Ревега:

«Ваша громада не побоялася взяти на себе відповідальність разом з іншими навколишніми селами утворити найпершу на Бердичівщині ОТГ. Минуло лише півтора роки, а позитивні зрушення вже видно неозброєним оком». За доброю традицією почесний гість вручив подарунки найстаршим жителям, багатодітним родинам, ювілярам, батькам народжених у цьому році немовлят та славним українським синам – воїнам АТО. Теплі слова адресувала винуватцям урочистої зустрічі голова Бердичівської районної ради Софія Томашевська: «З Днем народження, моє рідне село! Зі святом, мої рідні хажинці! Миру та процвітання вам на довгі роки!» Жителів привітали виконуючі обов'язки старост старостинських округів, представники депутатського корпусу і редактор газети «Земля Бердичівська» Володимир Кравченко. До хажинців звернувся настоятель Свято-Михайлівського храму протоієрей Владислав Асафов, благословивши на добрі справи: «Створивши людину як вінець творіння, Господь влаштував їй особливе місце на землі – рай (сад в Едемі). Людина була чиста і невинна, однак вона порушила заповідь Божу. Гріх прабатьків визначив все подальше життя людства. Гріх поширився землею і все глибше вкорінився в природу людини. Святе Писання розповідає про історію Авеля та Каїна, Всесвітній потоп – суд Божий над людством, яке забуло Господа, загибель Содому і Гоморри… Де б не була людина, ким би не була, вона має жити за Заповідями Божими, йти до світла, дякувати Господу, любити Бога і ближніх. Щиро бажаю вам помочі й милості Божої в усіх гарних починаннях на благо нашого села і Бердичівщини! Нехай мир, доброта та радість перебувають з усіма вами на многая і благая літа!»

Місцеві таланти влаштували яскравий концерт з пісенними номерами, хореографічними композиціями та театральними етюдами. Особливо потішили присутніх юні обдарування села – безпосередні, щирі й артистичні. Свято продовжилося частуванням українськими стравами, розвагами та душевним спілкуванням.

Нехай Господь укріпить жителів Хажина і допоможе їм у непростий час бути гідними продовжувачами добрих справ славних предків.

Прес-служба Бердичівського благочиння.

Раздел: 
Новости Благочиний